4Insect Al, uniwersalny środek owadobójczy 500 ml

4Insect Al, uniwersalny środek owadobójczy 500 ml

Ceny po zalogowaniu
Kod Produktu
100-000893

Substancja czynna: cypermetryna 5g/kg, geraniol 0,1 g/kg 

Preparat przeznaczony do zwalczania pająków, karaluchów, mrówek, pluskiew, rybików cukrowych, prusaków i innych owadów biegających.

Efekt skutecznego działania jest widoczny już po ok. 30 minutach i utrzymuje się do 48 godz. Preparat dopuszczony do stosowania w pomieszczeniach (domowych, biurowych, magazynach, piwnicach), na terenach przyległych do budynków (fundamenty) oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasy, balkony, podjazdy, chodniki, parkingi i garaże.

Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, a przedmioty codziennego użytku zabezpieczyć przed skażeniem. Powierzchnie opryskiwać z odległości ok. 30 cm. Jedno naciśnięcie spustu rozpylacza to ok 0,5 ml preparatu - na 1 m2 należy nanieść 10 ml roztworu. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Po zakończeniu czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godziny, a następnie wietrzone przez ok. 1 godzinę.​

Produkt dostępny w butelce 500 ml z rozpylaczem.

Produkt firmy Private Lab.

Roztwór: Gotowy do użycia, 10 ml roztworu na 1 m2
7818/19
Zagrożenie dla środowiska
Profesjonalny i powszechny
VAT 23%
Materiały do pobrania (etykiety, instrukcje, karty). ​Niektóre dokumenty dostępne są dopiero po zalogowaniu.

Produkty alternatywne