Produkty
Pułapka żywołowna na ptaki, 1 szt.
850

Pułapka żywołowna na ptaki, 1 szt.

Ceny po zalogowaniu
SKU 435-000032/SPATRAPDOOR
Opis
Po ponad trzech latach badań i eksperymentów powstała pułapka odławiająca w humanitarny sposób małe i średnie ptaki. Została ona zaprojektowany specjalnie, aby zapewnić dyskretny, delikatny, higieniczny i wydajny sposób odłowienia ptaków z wnętrza budynków. Po ustawieniu pułapka wydaje się być po prostu przyjazną platformą z jedzeniem. Ptaki lądują i chodzą po platformie z pokarmem dopóki nie poruszą pręta. Po jego naruszeniu podłoga ustępuje pod ptakami i spadają one do wentylowanej komory. W celu humanitarnego traktowania odłowionego ptaka wewnątrz komory może być pozostawione pożywienie i woda. Pułapka przypomina bardziej karmnik dla ptaków niż pułapkę. Pułapkę można postawić lub przy pomocy dołączonego uchwytu zamocować na elemencie konstrukcji budynku.
Aby uwolnić złapanego ptaka należy po prostu otworzyć pokrywę pułapki i pozwolić mu wylecieć. Nie należy sprawdzać w zamkniętych pomieszczeniach zawartości wcześniej nastawionej pułapki. Ptak, który zostanie uwolniony może już drugi raz nie wejść do pułapki.

Opcjonalnie do pułapki można dokupić urządzenie emitujące dźwięki ptaków, może ono podnieść skuteczność odłowu, gdy w pomieszczeniu występuje jeden ptak.

Kategorie użytkownika
Profesjonalny i powszechny
Stawka VAT
VAT 23%
Materiały do pobrania

Materiały do pobrania (etykiety, instrukcje, karty).
​Niektóre dokumenty dostępne są dopiero po zalogowaniu.