Produkty
Stacja bazowa Wedge pomarańczowa, 1 szt.
390

Stacja bazowa Wedge pomarańczowa, 1 szt.

Ceny po zalogowaniu
SKU 270-000017/WEDGEBASEORG
Opis
Pomarańczowa stacja bazowa Wedge jest podstawową stacją odbierającą sygnały od nadajników umieszczonych w podstawach Wedge oraz urządzeniach Pull Plate. Stacja bazowa Wedge z obudową w kolorze pomarańczowym wyposażona jest w trzy diody. Pierwsza informuje o działaniu systemu tj. zasilaniu stacji bazowej oraz dwie pozostałe migają na przemian po aktywacji jednego z urządzeń znajdujących się w zasięgu działania stacji bazowej. W wypadku chwilowego zaniku zasilania lub odłączenia od prądu, po ponownym podłączeniu zasilania diody migają przez ok 3 s. przypominając o aktywacji pułapek sytemu. W przypadku rozległych obszarów stacja bazowa może wyć wykorzystana jako przekaźnik sygnału do głównej stacji bazowej. Jedna stacja bazowa może obsługiwać do 100 urządzeń wysyłających sygnał, w przypadku konieczności zastosowania większej liczby pułapek wymagane jest zastosowanie kolejnych stacji bazowych i zmiana systemu kodowania w pułapkach. Dostępne jest osiem różnych systemów kodowania sygnału. Stacje bazowe wymagają zasilania prądem elektrycznym 220 V.

UWAGA. Na chwilę obecną stacja bazowa posiada przewód zasilający z wtykiem brytyjskim. Niezbędny jest adapter z wtyczki angielskiej na gniazdo europejskie.

Wewnątrz pomarańczowej stacji bazowej Wedge można umieścić moduł GSM wysyłający powiadomienia SMS na zaprogramowany wcześniej numer telefonu komórkowego.
Numer pozwolenia
WEDGEBASEORG
Kategorie użytkownika
Profesjonalny i powszechny
Produkcja
Irlandia
Stawka VAT
VAT 23%
Materiały do pobrania

Materiały do pobrania (etykiety, instrukcje, karty).
​Niektóre dokumenty dostępne są dopiero po zalogowaniu.