Produkty
Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.
565

Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.

Ceny po zalogowaniu
SKU 270-000022/WEDGEBASEBLU
Opis
Niebieska stacja bazowa Wedge jest stacją odbierającą sygnały od nadajników umieszczonych w podstawach Wedge oraz urządzeniach Pull Plate. Wyposażona jest ona w diodę informującą o zasilaniu oraz wyświetlacz ciekłokrystaliczny, na którym pojawia się informacja z numerem aktywowanej pułapki. W razie chwilowego zaniku zasilania lub odłączenia od prądu, po ponownym podłączeniu numer aktywowanej pułapki wyświetla się przez ok 3 s. przypominając o aktywacji pułapek sytemu. W wypadku aktywacji kilku pułapek ich numery wyświetlają się kolejno na przemian. W przypadku rozległych obszarów stacja bazowa może wyć wykorzystana jako przekaźnik sygnału do głównej stacji bazowej. Jedna stacja bazowa może obsługiwać do 100 urządzeń wysyłających sygnał, w przypadku konieczności zastosowania większej liczby pułapek wymagane jest zastosowanie kolejnych stacji bazowych i zmiana systemu kodowania w pułapkach. Dostępne jest osiem różnych systemów kodowania sygnału. Stacje bazowe wymagają zasilania prądem elektrycznym 220 V.

UWAGA. Na chwilę obecną obie stacja bazowa posiada przewód zasilający z wtykiem brytyjskim. Niezbędny jest adapter z wtyczki angielskiej na gniazdo europejskie.

Wewnątrz pomarańczowej stacji bazowej Wedge można umieścić moduł GSM wysyłający powiadomienia SMS na zaprogramowany wcześniej numer telefonu komórkowego.
Numer pozwolenia
WEDGEBASEBLU
Kategorie użytkownika
Profesjonalny i powszechny
Produkcja
Irlandia
Stawka VAT
VAT 23%
Materiały do pobrania

Materiały do pobrania (etykiety, instrukcje, karty).
​Niektóre dokumenty dostępne są dopiero po zalogowaniu.